لوله بازکنی در منطقه شریعتی

لوله بازکنی در منطقه شریعتی

لوله بازکنی در منطقه شریعتی

لوله بازکنی در منطقه شریعتی

لوله بازکنی در منطقه شریعتی

لوله بازکنی در منطقه شریعتی تخلیه چاه در منطقه شریعتی لوله بازکن در منطقه شریعتی چاه

بازکن در منطقه شریعتی رفع نم و رطوبت در منطقه شریعتی لوله کشی در منطقه شریعتی رفع

گرفتگی لوله در منطقه شریعتی رفع گیر لوله فاضلاب در منطقه شریعتی بازکردن فاضلاب در منطقه

شریعتی بازکردن راه آب فاضلاب حمام دستشویی لباس شویی آشپز خانه در منطقه شریعتی

شبانه روزی بدون تعطیلی ۰۲۱۲۲۲۶۹۲۲۸

تخلیه چاه در تهران،تخلیه چاه و جمع آوری کانال فاضلاب،تخلیه چاه تهران،تخلیه چاه فوری،لوله

بازکنی،لوله بازکنی در شریعتی ۰۹۱۲۸۴۵۳۰۷۰

لوله بازکنی تهران لوله بازکن تهران چاه بازکن تهران لوله بازکنی تهران بازکردن لوله فاضلاب
در شهر تهران رفع گرفتگی لوله در شریعتی

لوله بازکنی در منطقه شریعتی

لوله بازکنی توالت، آشپزخانه و حمام رفع گرفتگی، پشت بام، لباسشویی و فاضلاب شهری بصورت

۲۴ ساعته و صد در صد تضمینی لوله بازکنی در منطقه شریعتی

تخلیه چاه در شریعتی

تخلیه مکانیزه چاه به کمک پمپ های لجن کش قدرتمند با تیم های مجرب و متخصص؛ آماده عقد

قرارداد با ارگانهای دولتی، شرکت ها، هتل ها و مجتمع های مسکونی تضمینی.

تشخیص ترکیدگی لوله در منطقه شریعتی

تشخیص دقیق و نقطه ای محل ترکیدگی و نشت لوله آب و فاضلاب بوسیله دستگاه پیشرفته نشت یابی و انجام اصلاحات و تعمیرات لازم.

لوله بازکنی در شهر تهران

پیدا کردن محل چاه فاضلاب

چاه های فاضلاب هر ۵ سال یکبار نیازمند رسیدگی و تخلیه می باشند.برای پیشگیری از حوادت چاه، چاه های فاضلاب در ساختمان باید تعمیرو بازسازی شوند. فعالیت های پیرامون چاه و رسیدگی به آن شامل تخلیه چاه، تراش و رسوب زدایی چاه و لایروبی بعد از تخلیه چاه، اتصال به شبکه فاضلاب می باشد.برای این گونه فعالیت های یافتن چاه فاضلاب در ساختمان امری ضروری میباشد.در این بخش راه های یافتن چاه فاضلاب در ساختمان را به شما اموزش می دهیم.۱-

تفاوت موزاییک ها:

کسانی که ساختمان را ساخته اند برای آسان کردن یافتن چاه فاضلاب سنگ فرش و موزایک که در بالای چاه قرار گرفته است را متفاوت از دیگر سنگ فرش ها به زمین چسبانده اند. این نحوه نشانه گذاری برای مشخص کردن محل چاه عملی بسیار شایسته می باشد که سازنده ساختمان پیش از اتمام عملیات ساختمان و کارهای مربوط به آن باید این نکته را مد نظر داشته باشد. با این وجود مجموعه های ساختمانی وجود دارند که با استفاده از این روش مکان چاه آن ها علامت گذاری نشده است، در نتیجه بایستی به ناچار از طریق های دیگری به منظور پیدا کردن مکان چاه فاضلاب استفاده کرد.

لوله بازکنی در منطقه شریعتی

۲-گوش دادن به صدای فاضلاب:

فاضلاب تولیدی از توالت و حمام و آشپزخانه از طریق لوله ها به درون چاه فاضلاب هدایت می شوند و سپس با ارتفاع زیادی به درون چاه می روند. صدای تولید شده برای پیدا کردن مکان چاه از جمله روش هی رایج در یافتن چاه فاضلاب می باشد.هنگامی که از این روش استفاده می کنیم باید دقت داشته باشد چون صدای آب از درون زمین به سمت بالا می آید و مقدار آن نیز بسیار کم می باشد، در نتیجه اگر در این بین صداهای اضافی وجود داشته باشند باعث پایین آمدن دقت کار می شوند. البته باید این نکته را نیز خاطر نشان شویم که چاه هایی که کم آب هستند یا عمیق می باشند صدای کمتری دارند . اگر موفق به شنیدن صدای چاه نبودید یا صدای آن قابل شنیدن نبود می توانید صدای فاضلاب جاری درون لوله را دنبال کنید تا توسط آن محل تقریبی چاه را حدس بزنید و به آن پی ببرید.۳-فاصله چاه با ساختمان و چاه های دیگر:

فاصله ی چاه فاضلاب از ساختمان و دیگر چاه ها  طبق استاندارد های ساخت چاه فاضلاب و قوانین حفاری می باشد.این فاصله معمولا ۳ متر می باشد. با توجه به این اصل و استفاده از آن می شود به صورت تقریبی محل چاه فاضلاب در ساختمان را حدس زد. البته نباید فراموش کرد که این احتمال نیز وجود دارد که سازنده ساختمان توجهی به این اصل نداشته و مکان حفر آن را رعایت نکرده باشد.۴- کندن کف ساختمان

اگر با انجام هرکدام از روش های بالا موفق به مشخص کردن محل چاه به هیچوجه نشدید، راه دیگری برای شما نمی ماند جز اینکه کف ساختمان را برای پیدا کردن محل چاه بکندید. برای شروع می توان از کندن مکان های محتمل شروع کرد. همچنین می شود روی لوله های کفشوی را کند و برای دسترسی به محل چاه آن ها را دنبال کرد.فراموش نکنید به منظور انجام بهتر و دقیق تر کار با افرادی مشورت کنید و از آن ها کمک بگیرید که در این زمینه تخصص لازم را دارند.

 لوله بازکنی در منطقه شریعتی

لوله بازکنی در شهر تهران لوله بازکن تهران چاه بازکن تهران لوله بازکنی تهران بازکردن لوله فاضلاب

در شهر تهران رفع گرفتگی لوله شهر تهران

چگونه ازگرفتگی لوله فاضلاب جلوگیری نماییم؟

گرفتگی لوله ی فاضلاب از جمله موارد شایع در ساختمان ها می باشد و بسیاری از خانواده ها را به دردسر می اندازد. شما میتوانید با رعایت نکاتی ساده از گرفتن لوله جلوگیری نماید. واضح است که مهمترین راه برای آنکه از گرفتن لوله در آشپزخانه و حمام و توالت جلوگیری کنید این است که از ورود مواد زائد به درون فاضلاب جلوگیری نمایید. گرفتگی مداوم لوله ها ممکن است به دلیل اشکال در لوله کشی نیز باشد که در این صورت باید با یک متخصص در امر لوله بازکنی مشورت نمایی.اما شما با بکارگیری روش های بسیار ساده می توانید از گرفتن لوله ممعانت به عمل آورید. در مقاله ی به مهمترین دلایل گرفتگی لوله اشاره شده است که با رعایت آن ها دیگر نیاز به استفاده از لوله بازکن ها نخواهید اشت.

لوله بازکنی در منطقه شریعتی

پیشگیری از گرفتی لوله فاضلاب:

در عین حال گاهیی ممکن است به صورت اتفاقی و نه به عمد مقداری مواد اضافی و جامد که سبب گرفتگی لوله می شوند به درون لوله های فاضلاذب رفت شما می توانید با ریختن آب به مقدار زیاد آن را به درون چاه فاضلاب هدایت نموده و از انبار شدن آن درون لوله که گرفتگی را به دنبال دارد جلوگیری نمایید.رفع گرفتگیهای شدید لوله:

در صورت مواجه شدن با گرفتگی های شدید می توانید از راه های خانگی برای بازکردن لوله ها استفاده نمایید. که در مقاله ی
لوله بازکنی بدون استفاده از مواد شیمیایی و لوله بازکنی و بهترین راه رفع گرفتگی لوله فاضلاببهترین راه باز کردن لوله را به شما آموزش می دهد.اما در صورتی که با گرفتگی های شدید مواجه شدید و لوله بازکنها تاثیری در بازنمودن لوله نداشتند باید قبل از انکه اوضاع بحرانی تر شود با شرکت های لوله بازکنی تماس حاصل نموده و یا مشورت گرفتن از آن ها و بکاریری فن و تخصص ان ها در زمینه ی لوله بازکنی برای مدت ها خیال خود را از بابت گرفتن لوله راحت نمایید. کاربرد لوله گالوانیزه در سیستم جمع آوری فاضلاب

لوله های گالوانیزه به سه دسته تقسیم می شوند:تخلیه چاه،تخلیه چاهفاضلاب،جمع آوری فاضلاب،لوله بازکنی فوری،لوله باز کنی تهران

۱-     لوله گالوانیزه سبک۲-     لوله گالوانیزه سنگین۳-      لوله گالوانیزه گرملوله های آهنی

گالوانیزه :

این لوله ها را در بازار بر طبق نمره شناسایی می کنند.
جنس این لوله ها از آهن سفید نورد بوده و درز آن توسط دستگاه های درز جوش بهم جوش داده می شود و سپس لوله را در فلز روی مذاب فرو می برند .
این نوع لوله ها از رنگ تیره و خاکستریشان شناخته می شوند .و عموماً به دو صورت سبک و متوسط تولید می شوند . کلیه لوله های فولادی و آهنی گالوانیزه در شاخه های ۶ متری و دو سر دنده با قطر اینچ تا ۸ اینچ تولید می گردند . قطر این لوله ها معمولاً‌ قطر اسمی است که بزرگتر از قطر داخلی و کوچکتر از قطر خارجی است .لوله بازکنی تهران،لوله بازکنی فوری و حرفه ای،اتصالات لوله های گالوانیزه،روش اتصال لوله های گالوانیزه،تخلیه چاه فاضلاب،لوله های گالوانیزه نیز به وسیله دنده پیچی به یکدیگر وصل و توسط مواد مناسب آب بندی می شوند .

لوله بازکنی در منطقه شریعتی

لوله های فولادی گالوانیزه :

لوله های فولادی گالوانیزه در جمع آوری فاضلاب لوازم بهداشتی کوچک به کار برده می شود ولی مورد استفاده اصلی آنها برای تهویه است .جنس لوله های مورد استفاده در فاضلاب:

جنس این لوله ها از فولاد نرمی است که در ساختن آن ورقه فولاد را با فشار داخل قالب عبور داده درز آن را جوش می دهند و سپس آنها را جهت افزایش مقاومت در برابر اسیدها و زنگ زدگیها در یک وان آبکاری روی اندود (گالوانیزه) می کنند . این نوع لوله ها نسبت به نوع آهنی در برابر اسیدها مقاومت کمتری دارند و کلیه اسیدهایی که برای چدن مضر می باشند فولاد گالوانیزه را هم خراب می کنند .کاربرد لوله های گالوانیزه،مزایای لوله های گالوانیزه،معایب لوله های گالوانیزهتفاوت لوله های فولادی و آهنی گالوانیزه:

این نوع لوله ها ی فولادی گالوانیزه نسبت به نوع آهنی در برابر اسیدها مقاومت کمتری دارند. برای گالوانیزه کردن لوله های فولادی از پیل شیمیایی یا پیل گالوانیک استفاده می کنند.و همچنین  لوله های فولادی گالوانیزه در مقایسه با نوع آهنی آن سبک تر و براق تر هستند .نکات اتصال لوله های گالوانیزه:

از اتصال این لوله ها به روش جوشکاری باید پرهیز نمود زیرا بر اثر حرارت ناشی از جوشکاری و سوختن روکش گالوانیزه (آلیاژ روی) دود غلیظ و سفیدی تولید می شود که محیط کار را آلوده می نماید و تنفس آن ایجاد مسمومیت کرده و موجب آسیب دیدن دستگاه تنفسی می شود.

لوله بازکنی در منطقه شریعتی